TOU

Кавоварка в домі, де є дитина

Кавоварка в домі, де є дитинаТримати кавомашину в домі – це в наш час зовсім не рідкість. Можна навіть сказати, що це вже звичний додаток до повсякденного життя сім’ї. Саме цей апарат здатен забезпечити батьків необхідною  енергією зранку, завдяки смачному улюбленому напою.

Якщо ви мешканець  столиці, але купувати кавову машину з якихось причин не маєте можливості, оренда кавомашини київ – найкраще рішення. Так вся родина отримає  можливість насолоджуватись якісною кавою в будь-який зручний час.

Чи можна давати каву дитині?

Батьки часто задають собі питання, чи варто знайомити малюка з кавою? І в якому віці це краще робити? Так, це дуже спірне питання і одностайної відповіді спеціалістів і лікарів знайти неможливо. Кофеїн, який містить кава, здатен впливати на центральну нервову систему, збуджуючи її.

Організм дитини сприймає кофеїн зовсім не так, як організм дорослих. У малюка ще не до кінця сформована система травлення та метаболізм. Вживання кофеїну може призвести до таких розладів:

  1. безсоння;
  2. нервова збудлевисть ,що призводить інколи до гіперзбудливості та значного збільшення фізичної активності;
  3. сечогінний ефект;
  4. вимивання кальцію, який є найважливішим елементом для правильного розвитку кісткових тканин малюків;
    звикання до кофеїну.

Також варто відмітити, що крім кофеїну,в каві містяться ще речовини, які здатні впливати на організм людини, особливо дитячій. Тому варто слідкувати за кількістю і якістю кави, яку вживає малюк.
Існує альтернатива для маленьких поціновувачей кави – безкофейні замінники, гарячий шоколад без кофеїну, різноманітні чаї.

Загалом, чи давати дитині каву, треба вирішувати  ґрунтуючись на індивідуальних особливостях та тонкощах здоров’я дитини. Завжди пам’ятайте  про можливі ризики.

Чому варто мати каво машину вдома

Мати каво машину вдома – це насамперед можливість вільно експериментувати у виготовлені різноманітних кавових напоїв. Більшість моделей таких машин мають можливість готувати окрім класичної кави такі напої як:

  • еспресо;
  • лате;
  • капучіно.

А для дітей кавові машини вміють робити гарячий шоколад з молоком або збиті вершки на вершковому лате. Саме ці напої зазвичай стають справжніми улюбленими смаколиками для малечі. А якщо робити улюблений напій разом із дитиною, це стане справжньою подією для малюка.

І як висновок, кавомашина в домі з дітьми – це правильне рішення. Бо саме біля неї збирається вся родина для того щоб насолодитися смачним напоєм, поспілкуватися, поділитися планами, розповісти новини.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: