TOU

Казкові герої чи герої мультфільмів – кого обирають діти

Казки необхідні дітям для того, щоб вірити у себе, розвиватися, мріяти, фантазувати. Здавна малюки обожнювали казки і слухали їх вечорами, лягаючи спати. Мама чи бабуся читала книжку і дитина уявляла неймовірний світ казкових героїв. Проте, коли з’явилися мультфільми, то вони повністю замінили дітям книжки з казками. Їхні герої потроху почали витісняти казкових персонажів. Проте, книжка з казкою – це вічний і важливий елемент розвитку будь-якого малюка.

Як зацікавити дітей читати казки?

Для того, щоб діти полюбили казки, варто, щоб їхні герої оживали. А для цього якнайкраще підійдуть аніматори і їх оригінальний підхід. Саме вони зможуть оживити будь-яку казку і зробити так, щоб діти змогли погратися зі справжніми казковими героями.

Для цього існують професійні аніматори, які зможуть втілити в життя будь-яку ідею і створити реальний образ навіть найцікавішого казкового героя. До ваших дітей можуть приходити як герої з українських народних казок, так і сучасні казкові персонажі. Вони зможуть подарувати масу цікавих емоцій.

Звісно, сучасні діти мало читають, адже весь їхній вільний час займають ігри на комп’ютері або у телефоні, Інтернет, а менші малюки люблять дивитися мультфільми. Проте сучасні мультики – це не милі і добрі герої, а часто надто яскраві і не завжди позитивні персонажі, які часто-густо навчають дітей лише негативному. Нинішні мультфільми можуть погано впливати на психіку малюка, дитина може страждати безсонням, бути неспокійною, дратівливою. А, коли малюкові читають казки, де добро завжди перемагає зло, то навпаки малеча заспокоюється, в неї покращується настрій, розвивається абстрактне мислення. До того ж, читання казок покращує пам’ять, розвиває уяву, добре впливає на грамотність і успішність у школі. За статистикою, діти, які читають казки самостійно або слухають їх, коли читає мама або хтось з інших дорослих менше підвладні стресу, більш спокійні, розважливі та навіть щасливіші.

У сучасних стресових умовах, казка часто являється елементом казкотерапії. З її допомогою дитина може навчитися боротися із страхами, невпевненістю, стресом та іншими негативними подіями. А герої, яких оживлюють аніматори можуть допомогти малюкам на власні очі побачити казкових персонажів, поспілкуватися з ними, пограти, потанцювати, що, безумовно, позитивно вплине на емоційний стан дитини.

Як обрати казкового героя?

Сучасні аніматори ідуть в ногу з часом, тому можуть представити широкий спектр казкових героїв, а також персонажів з найбільш популярних та улюблених мультфільмів. Звісно, кожна дитина щаслива побачити свого улюбленого героя і, якщо це якийсь персонаж з мультфільму, то професійний аніматор зробить все аби він приніс максимум позитивних емоцій малюку. Але батькам не варто забувати про те, що діти повинні обов’язково читати казки і, можливо, зовсім скоро у малюка з’явиться і улюблений казковий персонаж.

Ангеліна Матвійчук – керівник агенції дитячих аніматорів Event-Baza каже, що згідно зі статистикою сучасні діти однаково люблять як героїв мультфільмів, так і казкових персонажів. Зараз батьки зрозуміли як важливо, щоб діти слухали казки або самі їх читали і стали все більше купувати яскравих і якісних книжок для малюків. Тому чимало малят мріють про зустріч з «класичними» казковими героями і дуже раді зустрічі з Білосніжкою, Попелюшкою чи Котигорошком. Тим більше, що аніматори можуть адаптувати їх до сучасних умов. Наприклад, мужні герої з українських казок можуть боротися не лише із триголовими зміями, але й сучасними загарбниками, а ніжні казкові принцеси перетворяться у неймовірних українських незламних красунь.

Для того, щоб обрати саме того казкового героя, який прийде до вашого малюка, обов’язково поцікавтеся, який саме персонаж є улюбленим  у вашої крихітки.  Якщо ж такого немає, то це чудовий привід подарувати малюку книжку з яскравими кольоровими малюнками. До того ж, можна піти з дитиною до бібліотеки чи книгарні, де маля саме обере книжку, яка, можливо, стане для неї настільною.

А для того, щоб дитина розуміла те, який її улюблений персонаж героїчний, хороший, розумний, вона може познайомитися з ним завдяки професійним аніматорам. Їх запрошують на дні народження, різноманітні святкування, торжества навіть просто так, щоб порадувати малюків.

Особливо трепетними і щемливими є зустрічі казкових героїв з пацієнтами дитячих лікарень. Адже тут діти як ніде потребують віри в диво і казку, і добрий персонаж, який ніби прийшов із сторінок казочки обов’язкове подарує надію на майбутнє і на те, що все буде чудово. Після таких зустрічей малюки швидше одужують та почувають себе набагато краще.

Читати казки потрібно. І не лише дітям. І мультфільми теж варто переглядати, але робити це дозовано і обирати той мультик, який дійсно може навчити чомусь доброму і хорошому. А втілити фантазії допоможе команда професійних аніматорів.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: