TOU

Речі, які полегшують життя молодій мамі

З появою малюка життя родити суттєво змінюється. Воно наповнюється не тільки радістю та любов’ю, але й турботами. У цей період у молодих мам катастрофічно не вистачає часу на сон, відпочинок та особисті справи. Однак завдяки сучасним технологіям та інноваційним розробкам матусі можуть суттєво полегшити собі життя. Пропонуємо познайомитися з незамінними помічниками, які допоможуть зробити цей нелегкий період більш комфортним для мами та дитини.

Стільчик для годування: зручність та безпека в одному аксесуарі

Фото:podushka.com.ua. Піжама жіноча Art Knit

Коли малюк починає впевнено сидіти, стільчики для годування з’являються у кожній родині. Це не просто корисні дитячі меблі, а функціональні речі, у незамінності яких ви переконаєтеся вже після першого використання. Сучасні моделі виготовляють з міцних та безпечних матеріалів, вони мають м’які сидіння та досить широкі столики, щоб малюк з часом міг самостійно приймати їжу. А завдяки регульованій спинці та висоті можна легко підлаштувати стільчик під малюка чи до висоти столу дорослих.

Подушка для годування: турбота про комфорт та здоров’я мами

 

Ще один незамінний атрибут, який допоможе забути про втому, навіть якщо мамі доводиться витрачати чимало часу, щоб нагодувати малюка. На відміну від звичайних моделей подушка для годування має спеціальну форму – U-подібну, у вигляді рогалика. Вона м’яка, але досить пружна, щоб допомогти прийняти правильну позу під час годування грудьми чи пляшечкою. Таким чином подушка забезпечить молодій матусі максимальний комфорт, знизивши напругу на хребет та шию.

Радіоняня: спокій мами на відстані

 

Фото: Baby Monitor

Портативний пристрій, який стає надійним помічником жінки у ті моменти, коли вона не може бути безпосередньо поруч з дитиною. Маючи радіоняню, ви будете чути, що відбувається у кімнаті малюка та зможете моментально відреагувати на його плач. Для зручності сучасні моделі доповнені не тільки звуковими, але й світловими сигналами. Тому ви ніколи не пропустите момент, коли малюк вас потребує.

Молоковідсмоктувач: свобода для мами та дитини

 

Фото: Молоковідсмоктувач акумуляторний Familla

Якщо жінка є прихильницею грудного вигодовування, але змушена бути відсутньою у часи прийому їжі, виручить саме молоковідсмоктувач. З його допомогою молода мама може зібрати молоко у зручний для себе час. Таким чином вона буде впевнена у тому, що малюк завжди отримає необхідну порцію поживного харчування згідно з розкладом.

Позиціонер: турбота про здоров’я малюка

 

Фото: Позиціонер для сну Babymoov Cosydream

З моменту народження дитини цей аксесуар стає її надійним супутником впродовж перших років життя. Він фіксує немовля у правильній позі, забезпечуючи йому безпечний відпочинок та запобігаючи появі проблем з хребтом у подальшому житті. Також позиціонер захищає крихітку від випадкового падіння.

З такими помічниками материнство принесе лише задоволення та радість. Адже кожна з цих речей вносить свій внесок у комфорт та спокій як мами, так і дитини.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: