TOU

Робимо ремонт у дитячій кімнаті – перетворюємо квартиру на безпечний простір: поради експертів компанії NsdGroup

У вашій родині дуже скоро з’явиться малюк? Це чудово, вітаємо! Напевно, ви вже міркуєте, як  до цієї події грамотно підготувати квартиру. Також  виникає важливе питання: середня вартість ремонту квартири з урахуванням дитячої кімнати? Дати відповідь на всі питання нам допоможуть професіонали https://nsdgroup.com.ua/uk/stoimost/.

Компанія NsdGroup  зарекомендувала себе, як  лідер у сфері ремонту квартир та інших житлових та нежитлових приміщень. За весь час своєї діяльності вони показали себе, як справжні знавці свого діла, здатні втілити  в життя   ідеї та проекти будь –якої складності. Головне правило компанії  –  індивідуальний підхід  до кожного замовника, що гарантує найкращій результат, з урахуванням стандартів якості.

Середня вартість ремонту квартири з появою дитини

Поради досвідчених майстрів NsdGroup щодо ремонту та розрахунку його вартості :

1.В першу чергу треба точно вирішити, чи дійсно потрібен ремонт з появою малюка? Треба відзначити, що такі, на перший погляд дрібні роботи в квартирі або в домі, обов’язково притягнуть за собою деякі капітальні зміни. Треба враховувати, що такий ремонт займе багато часу. Також враховуйте, що процес ремонтних робіт супроводжується шумом, та залишають по собі багато сміття та пилу. Тому починати ремонт краще заздалегідь, ще до народження малюка.

А якщо приміщення в доволі гарному стані і зміни потрібні не значні, врахуйте на скільки безпечно для дитини буде знаходитись в різних кутках помешкання. Зверніть увагу на:

  • – чи є в наявності гострі кути або інші поверхні, які можуть нашкодити дитині;
  • – важкі або склянні предмети, які нестійко встановлені;
  • – побутова хімія у вільному доступі;
  • – електроприлади та розетки без захисних елементів;
  • – підлога зі слизькою поверхнею;
  • – вікна та двері, які легко відчиняються

2.Ванна кімната – яка тут може бути небезпека?

Зазвичай саме у ванній кімнати зберігається велика кількість побутової хімії. Це дуже небезпечно, адже малюк може спробувати яскравий розчин або біленький порошок на смак. Така дегустація може закінчитися дуже погано для його здоров’я.

Слизька плитка – ще одна небезпека. Звичайно ця проблема вирішується просто – килимок. Але професіонали радять обробляти плитку спеціальним засобом проти ковзання.

3.Кухня: чи безпечно тут дитині?

Звичне місце у помешканні, де родина проводить дуже багато часу, з появою малюка стає дуже небезпечною територією. Знаходитись тут дитині без супроводу дорослих заборонено, адже такої кількості небезпечних речей нема ніде у квартирі. Тут і окроп на плиті і гострі предмети і багато скляних речей – це все може нанести великої шкоди дитині.

Якщо всі безпекові критерії, яки описані вище, можна забезпечити самостійно, то якісний ремонт гарантувати зможе тільки співпраці з компанією, яка має великий досвід в ремонтних роботах, наприклад  NsdGroup.

Головна  перевага співпраці  з цією кампанією є те, що розрахунок середньої вартості ремонту,  є дуже конкурентоспроможним на ринку таких послуг. Компанія  пропонуює  доступні та прозорі ціни, з гарантією відсутності їх зростанняне  під час виконання робіт.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: