TOU

Чому дитині корисно читати книжки англійською мовою

чому корисно читати книжки англійською мовою дитині

Одного дня несподівано може виникнути питання, чому корисно читати книжки саме  англійською мовою дитині? Це питання насправді дуже актуальне і потребує  детального  розгляду, адже з впевненістю можна стверджувати, що це – важливий вклад у  вдосконалення в навчанні англійської мови.

Три причини, чому варто познайомити дитину з англомовними книжками

  • – По-перше, мабуть найважливіша користь читання книг англійською мовою, це покращення  лексичного запасу слів та словоформ  та удосконалення  розуміння, як правильно формується  граматика. Саме в художній літературі дитина зустрічає нові слова і вирази. Таким чином юний читач гарно розширює англомовний словниковий запас і з впевненістю почиває його використовувати на практиці.
  • – По-друге, якщо читати книги англійською мовою в оригіналі, можна відкрити для себе шлях до великого світу найвідоміших літературних шедеврів від відомих авторів. Для прикладу, відома дюна книжка Френка Герберта – це неймовірний  науково-фантастичний роман. Саме цей художній твір став неймовірно популярним в останні роки і завоював серця мільйонів прихильників цього жанру.  Тому, якщо ваша дитина також любить такі фантастичні книжки, читати цей  роман англійською стане неї справжньою насолодою.
  • – По- третє, читання книг іноземною мовою добре впливає на розвиток навичок читання, розуміння та кращого усвідомлення  тексту. В книжках  зустрічається безліч різноманітних стилів відтворення художнього написання, що вчить дитину адаптувати мову під конкретну життєву ситуацію.  Це спонукає розвитку критичного мислення та аналітичних навичок, що дуже  важливо в сучасному світі.

 

Якщо дитина вивчає мову в садочку, школі або на спеціалізованих курсах, досвідчені педагоги потрошку знайомлять учнів із різноманітною літературою, написаною англійською мовою. Але варто допомогти малечі і разом з нею читати англомовні твори вдома. Так результат навчання покращиться в декілька разів. Виберіть книжку, яка відповідає віку та смакам  дитини. Найкраще щоби ця книга мала яскраві ілюстрації, що зможе зробити процес  читання більш цікавим.

Отже, як висновок можна сказати, що читання книг англійською мовою – це не тільки один із способів вдосконалення вивчення мови, а й повноцінний розвиток свого кругозору  та правильне сприйняття навколишнього світу. Тому заохочуйте дитину до такого способу вивчення англійської мови. Це зробить життя малюка насиченим, цікавим мальовничим.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: