TOU

Як доглядати за трикотажним дитячим одягом?

Дитячий трикотажний одяг потребує відповідної уваги. Так, люблячі батьки хочуть бачити свого малюка здоровим і красивим, тому догляд за його одягом має бути особливо ретельним. Трикотажна продукція, а саме комсомольський дитячий трикотаж, від перевіреного виробника «Світ Текстилю» — якісна, комфортна у носінні та стійка до зношування. Грамотний догляд, починаючи з прання, є ключовим чинником для збереження якості та властивостей трикотажних речей.

Спочатку важливо правильно підготувати їх до прання:

  1. Переглянути етикетку з догляду. До кожного предмета одягу додається етикетка з інформацією про те, як його доглядати.
  2. Сортувати за кольором. Щоб запобігти вицвітанню та змішуванню кольорів, попередньо треба розділити дитячий одяг за кольором: біле, світле та темне окремо.
  3. Перевіряти кишені. Перед пранням перевірте кишені на наявність дрібних предметів, наприклад, монет або іграшок. Ці предмети можуть пошкодити пральну машину, порвати одяг або зробити зачіпки.
  4. Закрити всі блискавки та застібки. Слід застебнути блискавки та ґудзики, кнопки та гачки, щоб вони не зачепилися та не пошкодили інші речі.
  5. Вивернути одяг навиворіт. Це допомагає захистити делікатні тканини та декоративні елементи, наприклад аплікації чи вишивку, від стирання.

Дитяче вбрання переться окремо від одягу дорослих членів сім’ї. Не варто завантажувати барабан пральної машини до кінця. Речі краще прати невеликими партіями, тоді він краще очищається, а мийний засіб добре виполіскується. Перевантаження пральної машини може призвести до неякісного прання та тертя між предметами одягу.

Також необхідно використовувати м’які мийні засоби. Вони повинні бути м’якими, безпечними для дітей, та не містити агресивних складників. Такі засоби зберігають шкіру дитини та не пошкоджують тканину. Речі для новонароджених потребують ретельнішого полоскання, у зв’язку з чим доцільно запускати додатковий режим полоскання після закінчення прання.

Сушіння в сушильній машині − це швидко і зручно, але вона не завжди ідеальна для догляду за трикотажем. Тепло може призвести до його усадки за розміром та втрати яскравості кольору, а також кожен цикл застосування такої техніки – це зайві витрати на електроенергію.

Поради щодо прасування та зберігання одягу малюків

Випраний одяг для немовлят до трьох місяців обов’язково обробляти гарячою праскою з двох сторін, оскільки під час прасування вбиваються мікроби й тканина стає м’якшою.

Після того як малятку виповниться три місяці, прасування одягу перетворюється на естетичну процедуру, і від нього можна відмовитись. За відсутності у дитини алергічних реакцій можна обмежитися одним прогладжуванням, а згодом відмовитись і від нього.

Так, якщо у складі поряд з натуральними є синтетичні волокна, то прасувати ясельний трикотаж необов’язково, головне правильно його висушити. З цілком натуральними речами складніше. Їх потрібно гладити з виворітного боку, використовуючи клапоть тканини, який потрібно покласти на трикотажну річ. Температура підходить середня – зазвичай температуру нагрівання праски вказується на бирці від виробника. Також можна прасувати натуральний трикотаж відпарюванням.

Для зберігання потрібна окрема шафа, комод чи принаймні відділ у загальній шафі. На плічка вішати трикотажні вироби не рекомендується, тому що одяг може витягнутися. Найкраще акуратно складати кофтинки, футболки та інші речі, схильні до розтягування, щоб зберегти їхню форму. Для делікатних речей, таких як сукні для дівчаток, використовувати м’які вішалки.

Комсомольський трикотаж – гарантований комфорт для дітей та дорослих

Комсомольський трикотаж фабрики “Світ текстилю”, виготовлений у місті Горішні Плавні, відомий своєю високою якістю та комфортом у носінні. Полтавська фабрика дотримується суворих стандартів якості під час виробництва, що гарантує довговічність та стійкість до зношування своїх виробів.

Трикотаж для дітей особливо популярний серед батьків, оскільки він не лише м’який та приємний до тіла дитини, але й легко піддається догляду. Він відповідає усім сучасним вимогам безпеки та здоров’я малюків, що робить його вибором номер один для багатьох сімей.

Трикотажні вироби для дорослих також відзначаються високою якістю та різноманітністю дизайну. Вони забезпечують комфорт та зручність у будь-яких умовах, хай то повсякденний стиль або бізнес-обстановка.

Загалом, комсомольський трикотаж визнаний не лише в Україні, а й за її межами, завдяки своїй неперевершеній якості та надійності.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: