TOU

Як допомогти дитині вивчити англійську

як допомогти дитині вивчити англійську

Вивчати англійську мову не так просто, як може здаватися на перший погляд. Саме тому розроблено дуже багато різноманітних методик навчання, які враховують багато факторів: вік людини, рівень підготовки, де планується в подальшому використовуватися мова. Але саме для дітей враховувати такі вимоги не потрібно, так як зазвичай вивчення іноземних мов разом із рідною мовою дається їм легко  і без зайвих зусиль. Малюки дуже швидко запам’ятовують нові слова та словосполучення. А для того щоби прискорити процес навчання, рекомендується створити умови регулярності занять. В цьому питанні гарно зарекомендували себе різноманітні курси англійської мови для дітей, наприклад https://smile-school.kiev.ua/, які допоможуть дитині оволодіти іноземною мовою на вищому рівні.

Коли краще починати заняття з англійської мови з дитиною?

Існує думка, що починати вчити дитину іноземної мови треба практично з самого народження. Але деякі вчителі не поділяють таку думку. Вважається, що краще все ж починати з 2-3 років – самий «безпечний та плідний» вік. Саме в цьому віці малюк вже доволі гарно володіє рідною мовою, використовуя правильну артикуляцію. Тому і навчання іншої мови повинно початися без якихось труднощів. Але важливо враховувати і індивідуальні обставини. Якщо наприклад родина планує переїжджати в іншу країну, то дійсно варто починати вивчення мови якнайшвидше, можливо з самого народження.

як допомогти дитині вивчити англійську

Як почати заняття і чи можна займатися самостійно?

З нуля навчити нової мови дитину самостійно – важке та відповідальне завдання для батьків. Тому краще передати малюка в руки професіоналам. Якщо в дитячому садку є додаткові заняття з англійської, варто їх обов’язково відвідувати, адже там в колі друзів і знайомих педагогів, дитина буде розслаблена, спокійна та замотивована у навчанні. Також такий підхід має ще один важливий плюс: розуміння різниці, що є мова рідна для спілкування в повсякденному житті, а є для додаткового спілкування у садку.

Також закріплювати англійську мову можна і дома, за допомогою наступних способів:

1.Виберіть мультсеріал, який любить ваш малюк. В нього повинна бути  англомовна версія. Підійдуть такі як «Щенячий Патруль», «Свинка Пеппа» тощо. При виборі орієнтуйтесь на вік дитини та його інтереси.
2.Оберіть  іграшку чи ляльку у вигляді головного героя з вибраного мультику. У вільний час грайтеся разом з малюком і цією іграшкою. А в процесі гри спілкуйтеся виключно англійською.

3.Або навпаки скажіть, що іграшка дуже хоче вивчити англійську мову і просить вас в цьому допомогти. Малюк із задоволенням прийде на допомогу.

Так в ігровій формі з іграшкою набагато цікавіше вчити нові слова, фрази, вірші, пісні.

І ще декілька порад

Існує дуже велика кількість технік та порад, які можна знайти в інтернеті. Ставити задачу виростити з дитини поліглота не завжди вірне рішення. Не треба забувати, що будь-яке навчання забирає час та силу у дитини. Можливо інколи треба продумати такий підхід у навчанні, який зможе зекономити час та принести тільки насолоду і комфорт. Тут дуже гарно показали себе онлайн заняття https://smile-school.kiev.ua/onlajn-uroki/ з англійської мови. Такі уроки мають багато плюсів: гнучкий графік, весь матеріал зберігається з можливістю переглянути знову, можливість проходити уроки в будь-якому зручному місці.

Якщо ви серйозно налаштувалися вивчити дитину англійської, створіть якісну поетапну схему занять, з урахуванням часу який потрібно потратити на навчання і відпочинок.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: