TOU

Як правильно вибрати ігровий монітор для дитини

Як правильно вибрати ігровий монітор для дитини

Сучасні діти дуже багато часу проводять за комп’ютером.  Саме за його допомогою дитина навчається, розважається, спілкується. Тобто комп’ютер можно вважати і другом і вчителем і іграшкою для малечі – що зазвичай турбує батьків.  А захоплення комп’ютерними іграми може спричинити дійсно шкідливі наслідки, в першу чергу значно погіршити зір. Грамотно підібраний монітор для ігор значно знизить такі ризики. Це зовсім не складна задача, адже існує багато пропозицій на ринку, наприклад  https://comfy.ua/monitor-igrovoj-msi-g244f-e2.html

Пропонуємо декілька порад щодо вибору монітора для гри дитині:

1.Роздільна здатність екрану.

Популярні ігри розроблюються з урахуванням наявності високої роздільної здатності екрану, що забезпечить якісне відображення всіх, навіть самих маленьких, деталей та ефектів  в зображені. Так, не треба буде надмірно напружувати зір, щоби точно роздивитися насичену графіку. Найчастіше рекомендується вибирати Full HD (1920×1080) або навіть вище, якщо це можливо.

2.Частота розгортки екрана.

Якщо комп’ютерна гра вимагає частого оновлення зображення на екрані, а монітор не підтримує такі вимоги, графіка починає відставати, що може провокувати зорову втомленість. Тому треба вибирати монітор з частотою розгортки екрана  щонайменше100-144 Гц – це стосується особливо швидких ігор.

3.Час відгуку.

Це також важливий показник, який робить зображення якісним та зручним для перегляду під час швидких рухів в комп’ютерній грі. Рекомендовано обирати  монітор з часом відгуку менше 5 мс.

4.Розмір екрану.

Грати в комп’ютерну гру використовуючи маленький екран не тільки не цікаво, а й важко, так як треба бачити всі деталі, які бувають доволі маленькими. Тому  для геймерів підійде екран розміром від 24 до 27 дюймів, що забезпечить комфортну гру без зайвого навантаження на очі.

5.Освітлення.

Зверніть увагу, чи є в моніторі освітлення задньої панелі, зазвичай це LED-підсвічування. Така технологія  здатна ненав’язливо та рівномірно додавати додаткове освітлення екрану, що зменьшить зайву втому очей у дитини.

6.Безпека для очей.

Існують монітори з функцією зменшення шкідливого впливу на очі синього світла, що буде дуже корисно, якщо дитина довго дивиться відео, читає або грає в комп’ютері.

Також додатково приділить увагу  наступним функціям ігрових моніторів:

–  наявність необхідних роз’ємів для під’єднання динамікив, навушників тощо;

–  гачок, на який можна вішати навушники;

– товщина рамки монітора (бувають без рамкові, з рамкою різної товщини та рамки зі світловими ефектами).

І на останок

Ігрові монітори коштують абсолютно по різному: від кількох сотень до кількох тисяч доларів. Важливо вибрати саме той, який відповідає вашим вимогам  і бюджету. Рекомендуємо також ознайомитись з відгуками та порівняннями моніторів, це допоможе зробити остаточний правильний вибір.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: