TOU

Черепаха і джерело

Черепаха і джерелоОдна черепаха страшенно хотіла вийти заміж за сина ягуара. Але й інші теж мріяли про це, наприклад, ящірка і навіть дехто з людського племені. Вирішила черепаха неодмінно добитися свого. Приповзла вона до джерела, куди всі звірі приходили пити, напустила туди жабенят і звеліла їм, як тільки якийсь звір підійде до води, голосно співати:

Турі-турі,

Видряпаю очі…

Ноги поламаю.

Прийшла до джерела мавпа, почула жаб’ячу пісню, до смерті налякалася, і незабаром серед звірів пройшла чутка, що в джерелі завелася нечиста сила. Хто із звірів не прийде до джерела — всі тікають з усіх ніг, не пам’ятаючи себе від страху. Приповзла велика ящірка — злякалася, прийшов ягуар — теж злякався. Нарешті прийшла людина — і теж  втекла. Лише черепаха жодного разу не підійшла до води. Стали звірі її посилати:

— Іди, черепахо, подивися, чи правда в джерелі сидить нечиста сила?

— Добре, — каже черепаха, — тільки йдемо зі мною.

Взяла вона свою сопілку, заграла і пішла до джерела, а звірі за нею. Неподалік джерела зупинилася черепаха і звеліла всім чекати. А сама підійшла до води і наказала жабенятам замовкнути. Пісня стихла, черепаха наповнила водою свій глечик і поважно пішла. Здивувалися звірі, що черепасі навіть нечиста  сила підкоряється, і з того часу почали її боятися. Ягуару нічого не залишалося, як одружити свого сина з хитрою черепахою.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями:

Можливо вам буде цікаво:

0 0 голосів
Рейтинг статті

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі