TOU

Як вибрати комп’ютерний стіл для офісу

Правильно підібрані офісні меблі — гарантія комфортної роботи протягом усього дня. Одним із головних предметів інтер’єру в сучасному офісі є стіл для комп’ютера. Він повинен бути зручним і функціональним, з відділеннями для документів та канцелярії, а також добре вписуватися у загальну концепцію приміщення та стояти у зручному місці. Усі нюанси та корисні поради щодо вибору ми зібрали у цій статті. black flat screen computer monitor on brown wooden desk

Відштовхуйтеся від форми та габаритів

Насамперед необхідно визначитися, де саме будуть стояти меблі. Одні люблять працювати обличчям до дверей, щоб бачити людей, що входять до кімнати, інші навпаки — воліють не відволікатися на інших і розташовуються біля стіни. Зважайте на розташування освітлювальних приладів або як падає сонячне світло: воно не повинно блікувати від екрана монітора (але й поставити стіл у темний кут — погана ідея). Оцініть близькість до розетки: комп’ютер та інша оргтехніка потребують джерела струму, а возитися з подовжувачами та проводами — не найприємніша справа. Коли місце для меблів вибрано, настав час виміряти вільний простір. Прикиньте передбачувані параметри майбутнього столу і не забудьте залишити місце для вільної ходьби та офісного крісла. Оптимальна відстань від очей людини до екрана монітора становить 80-100 сантиметрів, тому вибирайте меблі зі стільницею, що відповідає за розмірами. Потрібно врахувати й висоту: в середньому для дорослої людини середнього зросту (160-180 см) ідеально підходять меблі заввишки 65-80 см. За тим же принципом слід замовити офісне крісло: в міру компактне, не дуже високе і низьке. Визначившись із габаритами, переходьте безпосередньо до вибору столу з відповідними параметрами:

  1. Якщо місце дозволяє, можна зупинитися на класичних прямокутних моделях чи цікавих дизайнерських рішеннях креативної форми.
  2. На рахунку кожен квадратний сантиметр? Погляньте на компактні квадратні меблі з ергономічним розташуванням полиць.
  3. Якщо будете працювати за великим монітором, можна звернути увагу на великогабаритні кутові столи з глибоким робочим місцем.

Оцініть функціональність

За офісним столом можна сидіти годинами, залежно від виду діяльності, тому важливо, щоб усі необхідні для роботи предмети були під рукою. Оцініть меблі за кількістю та місткістю полиць та ящиків. Плюсом стане наявність спеціальної висувної полиці для системного блоку. Якщо вам важлива рухливість столу, зверніть увагу на наявність коліщаток. Важливо, щоб усі деталі були якісними, а на самих меблів були відсутні гострі місця.

Дизайн та матеріал теж важливі

Якщо фінанси дозволяють, краще поглянути у бік екологічних та довговічних столів із натурального дерева. Альтернативою стане якісний МДФ або ДСП із гігієнічним сертифікатом. Столи з металу та пластику сьогодні практично не знайти, оскільки мінусів у них більше, ніж плюсів. Якщо ж йдеться про стіл керівника, можна поглянути на ексклюзивні, дизайнерські моделі із загартованого скла.