TOU

Як використовувати корейські патчі не за призначенням

Як використовувати корейські патчі не за призначеннямЧимало косметичних засобів здатні надавати численні позитивні ефекти на стан тіла навіть крім тих, що офіційно пообіцяв виробник. Коли справа стосується корейської продукції, про супутні оздоровчі властивості годі й балакати. Виробники недарма зарекомендували свій підхід до створення продуктів як надзвичайно дієвий та різноплановий. Тож, до прикладу, таку популярну нині річ як патчі теж можна і треба використовувати максимально варіативно та з максимальною користю. Цього разу поділимося способами, як нетрадиційними способами здобувати ще більше користі та допомоги свій шкірі від цих кольорових вологих подушечок.

Нетрадиційні способи застосування патчів

Патчі під очі з Кореї можуть стати універсальним доглядовим засобом у вашому арсеналі краси, допомагаючи піклуватися про різні ділянки обличчя і тіла, забезпечуючи зволоження, живлення і відновлення шкіри.

Корейські патчі для очей можна використовувати не лише за прямим призначенням, але й знаходити їм інші нетрадиційні застосування у догляді за шкірою. Наприклад, їх можна застосовувати для усунення дрібних зморшок на інших ділянках обличчя. Славнозвісні педи для обличчя, просочені зволожуючими та поживними речовинами, відмінно підходять для розгладження шкіри в області носогубних складок або на лобі. Просто розмістіть їх на проблемних зонах та залиште на час, рекомендований виробником.

Ще одне цікаве застосування – це використання патчів для зволоження та заспокоєння шкіри після гоління. Чоловіки можуть накладати їх на підборіддя та шию після гоління, щоб зняти подразнення та запобігти появі почервоніння. Патчі забезпечать необхідне зволоження та заспокоять шкіру, роблячи її гладкішою та свіжішою.

Патчі можна використовувати також як експрес-маску для обличчя. Якщо у вас є великі патчі, ви можете розрізати їх на кілька частин та розподілити по всьому обличчі, особливо на сухі або зневоднені ділянки. Це дозволить швидко зволожити шкіру перед важливим заходом або після тривалого перебування на сонці.

Крім того, патчі можуть бути корисними при догляді за руками. Накладаючи їх на тильний бік долонь, можна швидко відновити та зволожити шкіру, особливо якщо вона схильна до сухості та лущення. Патчі забезпечують необхідний догляд та роблять шкіру рук м’якою та гладкою. Тож вони незамінні, якщо ви постійно контактуєте з водою чи миючими засобами.

Нарешті, деякі люди використовують корейські патчі для очей як відновлюючу маску для губ. Якщо ваші губи потріскалися чи зневоднені, просто прикладіть патч до губ і потримайте кілька хвилин. Це допоможе зволожити та пом’якшити шкіру губ, роблячи їх більш доглянутими та привабливими.

Тож, незалежно від вашої статі та навіть косметичних вподобань, запас косметичних корейських патчів ніколи не буде надлишковим чи зайвим. З огляду на перераховані вище нетрадиційні способи застосування, не лише шкіра вашого обличчя подякує вам за турботу.

 

Источник: cosmic.net.ua

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: