TOU

Які комікси можна купити для дитини

Мальовані історії мають поціновувачів серед усіх вікових груп. Завдяки формі подання, яка поєднує сюжет із яскравим малюнком, комікси для дітей відкривають доступ до цікавих і захопливих історій. Про те, які комікси можна придбати для дитини, говоримо детальніше в матеріалі.

 

Гравіті Фолз: Крок до пригод

Оригінальний мультсеріал про пригоди близнюків Діпера та Мейбл у таємничому містечку Гравіті Фолз закінчився у 2016 році. Попри це, історія все одно продовжує доповнюватися різноманітним контентом. Цей комікс є новелізацією одного з епізодів та заповнює деякі темні плями в сюжеті. Поки дівчинка Мейбл вкрай зайнята виграванням на ярмарку свині на ім’я Пухля, її брат Діппер переживає значно серйозніші проблеми. Він втратив шанс вразити дівчину, яка йому сподобалась, і змушений шукати рішення. На щастя, Діппер зустрічає мандрівника в часі, у якого хлопець викрадає машину для подорожей. Та як вплине спроба змінити помилки минулого на майбутнє? І чи не стане це помилкою?

Підлітки-мутанти черепашки-ніндзя. Невідворотність змін

Комікс розповідає історію розпаду славетної команди Черепашок Ніндзя. Внаслідок розколу Рафаель опинився у вкрай поганому становищі. Залишившись без команди, Раф має потребу в постійному пошуку їжі та даху над головою. Паралельно до цього брати та їхній вчитель Сплінтер шукають зниклого родича. Черепашкам не позаздриш, оскільки тепер вони мають вступити у двобій із мутованим котом на прізвисько Старий Біс та його моторошною бандою.

 

Скотт Пілігрім

Яскрава та захоплива історія за авторством Браяна Лі О’Меллі вже встигла обзавестися кіноекранізацією та однойменним мультсеріалом. Проте оригінальний комікс усе ще заслуговує уваги. Скотт Пілігрім — 23-річний юнак, який не відчуває себе дорослим. Він проводить час за відеоіграми та грає в місцевому рок-гурті. Та його світ перевертається з ніг на голову, коли той зустрічає дівчину на ім’я Рамона Флаверс і закохується в неї. Коли Скотт починає привертати увагу Рамони, він навіть не підозрює, якою небезпекою це обернеться.

Гарфілд

Історії про безтурботного рудого кота Гарфілда не втрачають популярності вже більше ніж 40 років. Харизматичний і лінивий Гарфілд здатен будь-якої миті з’їсти велику лазанью з морозивом, а от овочі краще йому навіть не пропонувати. Короткі історії про ліниве та іноді химерне життя іконічного кота та його хазяїна Джона можуть легко розрадити та підняти настрій. Мультиплікаторові Джимові Девісу вдалося створити впізнаваний попкультурний образ, а отже, цей комікс точно не варто пропускати.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: