TOU

Новосілля гномів

Новосілля гномівЖили сім маленьких чоловічків, сім смішних гномів. Всі вони були добрими приятелями. А звали їх так: Професор, Буркун, Веселун, Сором’язливий, Ап-чхи, Соня і, нарешті, Мовчун. А чому їх так звали, ви дізнаєтеся з казки.

Жили вони в бідній, покритій соломою хатині, в глухому лісі, і працювали цілими днями в копальні.

Професор, якого завжди всі слухалися (він же був дуже розумний), довго думав, щось читав, писав і нарешті вимовив: «Друзі! Наша хатинка зовсім розвалилася! У ній сиро і холодно. Нам необхідне нове, зручне житло! »

Маленьким человечкам ця думка дуже сподобалася. Негайно скликали вони лісових мешканців, своїх друзів, і попросили знайти для них в лісі хороший будинок.

Звірі і птиці кинулися в усі кінці лісу і скоро принесли добрі вісті: на одній галявині знайшли вони чудовий маленький будиночок, немов спеціально приготований для гномів.

Слідом за своїми лісовими друзями – совами, зайцями, білками – які вели їх; сім маленьких чоловічків попрямували до нової оселі, голосно співаючи свою веселу пісеньку: «Хе, хо! Хе, хо! »

Ось і будинок. Професор відкрив двері і ввійшов першим. Гноми побачили спальню з сімома ліжечками, їдальню, де був стіл якраз такий, який потрібен для маленьких чоловічків. У кухні безліч різного посуду. У будиночку були навіть вода і мило.

Гноми одразу взялися за господарство. Кожен робив те що вмів. Ап-чхи невпинно голосно чхав.

Соня скоріше влігся в одне з маленьких ліжечок в спальні. Професор відшукав його, коли він уже був у чудовій країні снів. Веселун перетворився в кухаря, і хоча багато сміявся і жартував, але обід приготував чудовий.

Сором’язливий довго не наважувався взятися за якусь справу. Соромився сказати, що він теж вміє готувати, але потім все ж зробив відмінний соус. Все було готово.

– А тепер вмиватися! – сказав Професор. Гноми дуже здивувалися – адже до цього дня вони не надто часто користувалися водою і милом.

– Ні, ви не сядете до столу до тих пір, поки руки і лице не будуть чисто вимиті, – наполягав Професор.

І Гноми вмилися. Їм навіть дуже сподобалося возитися в білій, пишній піні. А Мовчун – той почав пускати мильні бульбашки, посміхався у весь рот і мовчав, як завжди.

І ось в новому гарному будинку все розставлено і розкладено по місцях. Гноми чисто-начисто вмиті, стіл накритий. Справжнє свято!

– Святкувати новосілля! Святкувати новосілля! – вирішили маленькі чоловічки.

– Пограй нам. Буркун! – почали просити його друзі. Але Буркун сидів з похмурим виглядом. Він любив, коли його довго вмовляють, і не відразу сів за орган.

Але зате коли він заграв, тут вже почалися справжні веселощі! Гноми грали, співали, танцювали, а потім, коли всі дуже втомилися, пішли в свою нову прекрасну спальню де була приготоване ​​для кожного з них ліжечко.

Ну що, малюк, сподобалися тобі гноми? А бувають ще й інші казкові маленькі чоловічки: ельфи, домові, брауні, лепрекони …

Вони добрі і частенько допомагають людям. Якщо, звичайно, їх не ображати …

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями:
5 2 голосів
Рейтинг статті

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі