TOU

Розмальовки для дітей роздрукувати

Популярні розмальовки

Чому важливо завантажити або роздрукувати розмальовки для вашої дитини?

Розмальовка або розфарбовка, як люблять казати малюки, – це папірець, на якому зображена чорно-біла картинка. На перший погляд сумне видовище. Але потрібно лише взяти дитині олівці, фломастери або фарби та трохи попрацювати.  І осу тут починаються справжні дива! На папері з’являється яскрава картина, яка нагадує справжній твір мистецтва.

Важливо правильно підбирати розмальовки для дітей. Необхідно враховувати вподобання дитини, її стать та вік. Малюки ще погано тримають олівці, тому їм підійде зображення великого розміру. Розмальовки для дошкільнят, навпаки, мають містити багато маленьких деталей, що добре сприяє розвитку моторики рук.

Як правильно підібрати кольори для розфарбування?

Якщо ви побачили дивний вибір кольору дитиною, який на вашу думку не зовсім підходить до вибраної розмальовки, не хвилюйтесь. Справа в тому, що малеча, ще живе в своєму світі, де нема сурових правил. Тут дерева можуть бути сині, люди рожеві, сонце зелене…  Знайома ситуація? Чи потрібно виправляти малечу або залишити можливість їй фантазувати? Вибір кожного. Але все ж таки розфарбовувати разом з батьками – найкращій вибір. Адже багато корисного дитина отримає від цього процесу, так як її навчать, як правильно тримати олівець, як правильно вибирати колір, як бути акуратною.

Цікаві розвиваючі розмальовки для дітей

Не варто думати, що розмальовки це просто розвага. Ні – це не так! Перше, що закладає в дитину процес розфарбування, розвиток моторики та фантазії. Але це не все.  Розфарбовуючи розмальовки, діти вчаться ще:

  • Виконанню послідовних дій – розфарбовування окремих елементів по черзі. Такі дії тренують увагу, старанність та посидючість.
  • Порядку: потрібно складати на місце олівці, міняти для пензлика брудну воду на чисту у стаканчику, прибирати робоче місце.
  • Розвитку та навчанню. В цьому добре допоможуть розмальовки цифри, літери і слова.

Дівчинка або хлопчик?

Розмальовки для дівчаток традиційно відрізняються від розмальовок для хлопчиків. Зазвичай дівчата люблять розмальовки принцес, квітів, тварин тощо. А хлопці навпаки вибирають розмальовки  машин, роботів, літаків…  Але інколи діти роблять неочікуваний вибір і не дотримуються цих правил. Не треба якось на це впливати. Нехай дитина спробує себе в різних областях.

Розмальовки по віках

Приблизно з 2-х років дитина починає цікавитись всім тим, чим можна малювати. Перші “картини” виходять ще трішки незграбними та абстрактними. Але чим частіше малюк буде тренуватися, тим скоріше з’являться перші результати. Як тут зможуть допомогти розмальовки? Тут підійдуть саме розмальовки для малюків, які виглядають, як прості малюнки з невеличкою кількістю деталей, розрахованих на один або два кольори (м’яч, сонечко, листик, рибка, гриб і т.д.).

Для дітей 3-4 років розмальовки повинні бути пов’язані зі світом, який малюк активно вивчає. Підійдуть теми квітів, овочів і фруктів, машин та іншого транспорту. Також потроху можна пропонувати розумні розмальовки цифр, букв.

Розмальовки для дітей старших 5 років вже повинні відповідати смакам дитини. Улюблені герої казок та мультфільмів – ось що зачаровує найбільше в цьому віці. Багато сюжету, багато кольорів, багато деталей – дитина з насолодою може годинами розфарбовувати цей казковий світ.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: