TOU

Загадки для дітей

У сучасному світі, де розум, логічне мислення та кмітливість найчастіше виступають головними складовими успіху, розвитку дітей приділяється особлива увага, адже вони наше майбутнє, наше все. Але жодна унікальна методика, розвиваюча гра, заняття і т.п., які були придумані останнім часом, не роблять такого впливу на підростаюче покоління, як прості загадки для дітей.

Веселі загадки для дітей:

Секрет дивного ефекту криється відразу в декількох складових загадки.

По-перше, в її формі, яка так приваблює дітей, перетворює навчання в захоплюючу гру, пригода, що змушує логічно мислити, аналізувати, розвивати спостережливість, прагнути до пізнання світу. Цікавість – двигун багатьох відкриттів.

По-друге, в її змісті, максимально вдало відбиває різні аспекти життя і діяльності людини, його побут, оточення, взаємини тощо.

По-третє, в її універсальності: загадувати загадки можна дітям різного віку, причому робити це можна в будь-якому місці ( будинки, на природі, в дорозі, в гостях, на святі) і в будь-який час.

Вони завжди доречні, особливо якщо підібрані відповідно до вибраного місця і родом занять. Ну, а щоб було простіше орієнтуватися у всіх наявних сьогодні різноманітті дитячих загадок, ми відібрали для вас лише найкраще і з любов’ю згрупували його за категоріями. Ми також врахували і факт різного об’єму словникового запасу дітей, тому до кожної загадки дана відповідь, заздалегідь переглянувши яку, ви зможете не тільки перевірити себе, але і вирішити, чи під силу відгадати його вашій малечі.

Якщо сподобалось? Поділіться з друзями: